header photo

5 Mart 2010 Cuma

sevgili kadınlar, lüften dikkat!Sevgili kadınlar,

Kadınlar Günü hatırına sizden birkaç talebim olacak. Emin olun, bu taleplerimi yerine getirmeniz sizin çıkarınıza...

-Öncelikle bırakın bu Kadınlar Günü zırvalıklarını. Hani ne oldu feminist duruşunuza? Yapsanıza "beni sadece yılın bir tek günü hatırlayan zihniyetin götüne koyim" geyiklerini!

-Sırf moda ayaklarına abuk subuk şeyler giyip adamın asabını bozmayın. Nedir lan hala o Ugg modası??? Gerçi genelde yeni yetme bebeler tercih ediyo bunu hala ama, olsun. Bir de şu dar paça jean olayına bi son verin artık ne olur. Leggings mi ne diyolarmış. Altına da spor ayakkabı giyiyosunuz ya, hiç olmuyor. Hele topuklu hiç olmuyor. Hani kısrak gibi bi hatun olursun, bacak boyun 1.20 olur anlarım. Ama götten bacak klasik Türk vücut tipine hiç olmuyor, söyleyeyim. Köküne kıran mı girdi lan klasik kesim kotların?

-Ne olur parfümle "yıkanmayın"! Bir iki fıs fıs yeter de artar. Arkanızda yürürken parfüm kokusundan boğulmak zorunda değiliz.

-Kıyafet alırken ve bunları giyerken hemcinslerinizi değil, erkekleri düşünün. Siz de rahat edin, biz de edelim!

-Dedikoduyu erkekler de sever. Giyim kuşam konusunda biz erkekler bolca sizin dedikodunuzu yapıyoruz, aklınızdan çıkarmayın!

-Berbat araba kullanıyorsunuz, bunu kabul edin!

-Konuşurken küçük kız çocuğu taklidini nooolur yapmayın artık! O nedir ya?

-Peki o çiçek takıntınız nedir kuzum? Ne kadar çiçek alsak yine de kesmiyo sizi. Götürüp bi çiçek tarlasına atasım geliyo bazılarınızı, ona göre!

-Ha bir de şu erkeklerle ilişkiler mevzusu var ki, o olaya hiç girmek istemiyorum. Kısaca "verecekseniz verin, fazla kanırtmayın" demek istiyorum.

1 dedi bi başkası:

Korhan dedi ki...

Bir çoğuna katılıyorum hatta ilave bile yaparım.Ellerine sağlık :)